מזג אוויר בניו יורק

מזג אוויר בזמן אמיתי, ראו את הבאנר שלפניכם למידע עדכני על מזג האוויר בניו יורק ביום נתון ותחזית לימים הקרובים, כולל אחוז לחות, ממוצע מזג אוויר, מהירות רוח ומצב השמיים. קחו בחשבון שזו עדיין תחזית ולעתים אינה מדוייקת במאה האחוז, אבל בהחלט התנודתיות זניחה.

באיזה חודשים הכי כדאי לצאת לחופשה בניו יורק:

 

ובכן התשובות הן די ברורות לשאלה זו, שני חודשים עומדים בולטים מעל כולם העונים על השאלה ״באיזה תאריכים הכי מומלץ לצאת לחופשה בניו יורק?״

מאי - חודש מאי ממוקם תחת עונת אביב, או יותר נכון באמצע האביב כאשר מזג האוויר מתחמם מיום ליום אבל לא מגיע לחום וללחות של שלהי חודש יוני ושל הקיץ ויוצא מהימים הקרירים של תחילת הסתיו, עם כל מה שנאמר, שוב רצוי לקחת בחשבון שמזג אוויר יכול להיות הפכפך ולקחת מהימים הקרים של ניו יורק או החמים.

הממוצע הגבוה בחודש מאי הוא 20 מעלות בעוד הממוצע  הנמוך הוא 11.6 מעלות צלסיוס. השיא הגבוה החודש מאי הוא 30.5 בעוד השפל הנמוך בחודש מאי הוא מעלת אחת.

איך להתלבש לחודש מאי בניו יורק? ובכן, אין ספק שחולצות קצרות יתקבלו בברכה לימים מסויימים ולאנשים מסויימים, אבל ללא ספק חולצות ארוכות, סווצ׳רים ואף מעילים קלילים יוכלו להיות שימושיים בחודש מאי בניו יורק.

מלונות זולים (יחסית) ומרכזיים (יחסית) בניו יורק:

Yotel New York Times Sqaure

Yotel New York Times Sqaure

Pod 51

Pod 51ribe your image

Pod 39

Pod 39

Row NYC at Times Square

Row NYC at Times Square

Pod Times Square

Pod Times Square

Night Hotel Times Square

Night Hotel Times Square your image

החודש הנוסף בו מומלץ לצאת לחופשה בניו יורק מבחינת מזג האוויר הוא חודש אוקטובר. בחודש אוקטובר לרוב נעים מאוד להסתובב בניו יורק בשעות היום והשעות הערב, הקיץ כבר מאחורינו, פה ושם ימים חמימים ובערב ניתן להרגיש את החורף קרב והבא, בסך הכל נעים מאוד, וכאמור בערב יהיה קריר. 

הממוצע הגבוה של חודש אוקטובר בניו יורק הוא 17.20 מעלות בעוד הממוצע הנמוך הוא 8.4 מעולת צלסיוס, השיא הגבוה של חודש אוקטובר הוא 29 והשפל הינו -2 מעלות צלסיוס.

איך להתלבש בחודש אוקטובר בניו יורק? ובכן בערך כמו בחודש מאי, אולי בבגדים קצת יותר חמים. בשעיות היום לחלטוין אתם יכולים למצוא את עצמכם עם חולצות קצרות, אבל קחו איתכם ג׳קט או סווצ׳ר למקרה ויהיה קריר, ובעקב בגדים ארוכים, אולי מעילון אפילו.

 

כאמור מדובר במזג אוויר, בתחזית ועם כל הכבוד לממוצעים ולמה שהיה בעבר, העתיד הוא בסימן שאלה, אז קחו את הכתוב פה בערבון מוגבל, מקסימום אם יהיה לכם קריר באמצע הדרך, תמיד תוכלו לערוך קניות בניו יורק ולרכוש ג׳קט מגניב וכו..

cityofnewyork.co.il (5).png

עונות השנה בניו יורק

ניו יורק ממוקמת בצפון מזרח ארצות הברית ותאפיינת במזג האוויר בעיר קיצוני, החורף קר מאוד, מושלג אך קסום ואף מוזכרים ימים של מינוס 20 מעלות לעומת ימי הקיץ, חם מאוד ולח ולעתים גשום, לעתים רק מדובר בגשם קל ומלטף, שיא טמפרטורטת בקיץ מעל 38 מעלות צלסיוס.

החורף בניו יורק הוא בין החודשים דצמבר-פברואר, כאמור מדובר בקור שאנו לא רגילים בארץ, כאשר הממוצע הגבוה בינואר פברואר הוא בין 2-4 מעלות צלסיוס בעוד השפל הממוצע בחורף בניו יורק הוא מינוס 3 לערך.

 

החורף בניו יורק מושלג ולעתים ישנן סופות שלגים, אז בגדים חמים, כפפות, כובעי צמר וכל מה שקשור לחורף, כולל מגפיים כמובן וגרביים חמות, היזהרו לא להחליק מקרח שחור ובכלל.

אביב בניו יורק מגיע ונמשך בין החודשים מרץ-מאי, קחו בחשבון שתחילת האביב וסיומו שונים במחינת מזג האוויר ואף קיצוניים זה זה, כאשר מרץ עדיין סוחב עמו את הימים הקרים של פברואר ואף שלגים, יהיה קר אבל תורגש התחממות בעיקר בשלהי מרץ, מדובר על ממוצע נמוך של 5.6 מעלות לערך. מאי כבר מתחיל להתחמם משמעותית וכאמור חודש מגניב להסתובב בו בניו יורק הממוצע הגבוה לחודשים אלו הוא בסביבות 15 מעלות.

לגבי לבוש, אז תלוי באיזה תאריכים אתם יוצאים לחופשה בניו יורק, אם במרץ, אז התלבשו היטב ואם במאי אז יותר בקלילות.

קיץ בניו יורק, חודשים יוני-אוגוסט, הקיץ מביא עמו ימים חמים מאוד, במיוחד ביולי אוגוסט גם ביום וגם בלילה לעתים, יחד עם זאת שימו לב שלעתים כאמור יהיו גשמים ואף סופות רעמים שלעתים מצויידים בימים קרירים יותר, אבל לרוב בהחלט חם מאוד. 

ממוצע הטמפרטורות הגבוה של ימות הקיץ הוא 26 לערך, אבל החלט יכול להגיע גם ל 30 ++, הממוצע הנמוך מבחינת טמפרטורות בניו יורק הוא 18 מעלות צלסיוס. 

סתיו בניו יורק מגיח בחודשים ספטמבר-נובמבר, הסתיו בעיר יותר יציב משאר העונות, הוא פחות קיצוני ויתר נוח טייל בעיר, יותר בסביבות אוקטובר לפני סוף החודש, כי אז מתחיל להתקרר יותר. הממוצע הגבוה לחודשים אלה הוא 17.2 מעלות צלסיוס לערך בעוד הממוצע הנמוך של חודשי הסתיו בניו יורק הוא 8.6 מעלות לערך.

כפי שציינו לפני כן מדובר בתחזית, מדובר בגורם עתידי כך שהעובדות המצויינות במאמר זה יכולות להשתנות בעתיד לבוא. כמו כן, תמיד כיף לצאת לחופשה בניו יורק (לדעתנו), לא משנה באיזה חודש בחרתם. 

ישנן הרבה שאלות באינטרנט בנוגע למה לעשות בניו יורק בעת שיורד שלג או גשם? אז מוזאונים זו אפשרות טובה, או כל אטרצקיה נוספת בתוך מבנה שניו יורק מציעה, כמו הצגות ברודווי למשל, או היכנסו לאיזו כלבו לערוף קניות, או לשטוף את העייניים, מסי ברחוב 34, בלומינגדיילס ברחוב 59 בין השלישית ללקסינגטון או בשכונת סוהו בניו יורק ספרינג פינת רחוב ברום ועוד..

אתם תמיד יכולים להיכנס לאיזה בר וקחת אתנחתא מהטיול, מה שנקרא To Take it Easy.