רילוקיישן לניו יורק : נחיתה רכה עם חברת רילוקיישן מובילה

ניו יורק היא אחת מהערים שכל אחד מאיתנו, ככל הנראה, ישמח להזדמנות לבקר, לגור או לעבוד בה. הכל בה הוא בקנה מידה גדול הרבה יותר מזה שאנחנו מורגלים אליו בישראל - הבניינים, הפארקים, בתי הכלבו, מאסות האנשים השועטות ברחוב בסופו של יום העבודה, הפיקניקים ההמוניים בסנטרל פארק, הדיינרז והדלי'ז שמתדלקים אתכם המזון טעים בין טיול אחד לאחר, הפקות המיוזיקלס (שאפילו רק הן לבדן מצדיקות כבר את הטיסה הארוכה למדי ☺), הכל. כאשר ישראלי מגיע לניו יורק בפעם הראשונה, מרבית הסיכויים הם שאת הביקור הזה הוא יסיים עם נקע בצוואר מהבטה בגורדי השחקים שממלאים את העיר חסרת המנוח והעצומה הזו.

חברות רילוקיישן בישראל מרככות את המפגש עם גודלה של העיר

ניו יורק היא עיר מדהימה בכל מובן שנסתכל עליה, אבל, טיול או ביקור בה לתקופת קצרה, איננו זהה בשום רובד לרילוקיישן. ולכן, גם אם ביקרתם בעיר כמטיילים אינספור פעמים, אם אתם נמצאים כרגע לפני רילוקיישן לניו יורק, אתם תזדקקו לכל העזרה האפשרית כדי לצלוח את המעבר הזה במינימום טלטלות וזעזועים שניתן. חברות רילוקיישן בישראל מתמחות במעברים כאלה, ותוכלנה ללוות אתכם מהרגע שבו עלה רעיון הרילוקיישן לדיון ועד להתמקמות המחודשת המוצלחת.

מה בעצם מציעה חברת רילוקיישן?

זוכרים את ההבדל הבסיסי שבין טיול למגורים? ברור כי בכל אחד מהמקרים אתם מסתכלים (ורואים) בעיר דברים שונים לגמרי. לכן, בשלבים המקדימים, חברת רילוקיישן טובה תוכל לספק לכם את כל המידע הנדרש לכם על העיר החדשה הנמצאת על הפרק ולעשות זאת מנק' המבט של אדם הגר בעיר, ולא של אדם המבקר בה. למשל, במידה ואתם עושים רילוקיישן עם ילדים, תוכלו לקבל רשימה של גני ילדים או בתי ספר קיימים בשכונה אליה אתם מעוניינים לעבור. חברת רילוקיישן אמינה שתלווה אתכם לאורך כל התהליך, תעמיד לרשותכם מספר אפשרויות אחסון תכולה (לריהוט ולציוד שתחליטו שלא לקחת איתכם), תציע לכם שירותי אריזת תכולת הבית בישראל ופריקתו בניו יורק, עם אופציה לפירוק הרהיטים בארץ והרכבתם בדירה החדשה, וגם, לא פחות חשוב, העברת מה שמוגדר כ"ציוד אישי", אבל כולל את כל מה שאיננו תכולת הבית ודורש טיפול ויחס מיוחד ושונה (כמו המכונית, חפצי אומנות יקרים ואף חיות המחמד האהובות שלכם).

לא חבל על הכסף? אי אפשר לבד, ללא חברת רילוקיישן?

ברור שתוכלו לנסות להרים את כל הפרויקט הזה בעצמכם, ולכאורה, לחסוך את הליווי של חברת רילוקיישן ואת העלויות הכרוכות בו. העניין הוא, שרילוקיישן בכלל ורילוקיישן למדינה כמו ארה"ב במיוחד, כולל כל כך הרבה תהליכים ביורוקראטיים, אישורים נחוצים ופרטים קטנים, אשר מי שאיננו מצוי בסוד העניינים עלול לגלות כי החמיץ אותם. לא יהיה נעים לנחות בתפוח הגדול ורק אז לגלות שהדירה ששכרתם אונליין ממוקמת מעל המסעדה הסואנת ביותר בפלאשינג, או לגלות שאתם אמנם נחתתם בניו יורק, אבל תכולת הדירה שלכם מצויה אי שם בדרכה לאוסטרליה, בגלל טעות כלשהי. ליווי של חברת רילוקיישן מבטיח שאף אחד מהדברים הללו לא יקרה, ושהרי לוקיישן יעבור ללא זעזועים מיותרים.