אטרקציות במערב מידטאון

Cityofnewyork.co.il אטרקציות במידטאון ני

אטרקציות במידטאון ווסט ניו יורק

את מידטאון ניו יורק ניתן לחלק למספר שכונות, מפות שונות יראו חלוקה שונה של האזור. אנחנו בחרנו בעמוד אטרציות בניו יורק לחלק את מידטאון לשלוש שכונות, מידטאון ווסט, איסט ופשוט מידטאון.

הגבולות של מידטאון ווסט הן בדרום רחוב 34, מזרח שדרה שמינית, בצפון רחוב 59 ובמערב נהר ההאדסון. בעברה השכונה הייתה בעיקר מעונם של מהגרים אירים מהמעמד הפועלים, זה בערך עד שנות ה-70. כיום השכונה משמשת לביתם של שחקנים רבים הן בגלל הקירבה לברודווי והן בכלל בית ספר למשחק Actor Studio.

מהאטרקציות הבולטות מידטאון ווסט, נתחיל דווקא עם בית מלון בניו יורק שמו יוטל Yotel Hotel הממוקם ברחוב 42 והשדרה העשירית, דקות הליכה מטיימס סקוור (42 והשביעית), זהו מלון 4 כוכבים מדליק ומודרני.

באופן יחסי המלון חדש, נפתח ב-2011 בניו יורק וחדיש. החדרים אמנם קטנים, אבל נראים כאילו אתם נמצאים באיזה תחנת חלל, (לדעתנו). ישנן מספר מסעדות, אבל השוס הוא הטרסה שלטענתם היא הגדולה בניו יורק. 

הטרסה מרשימה גם בגלל הנוף שהיא מציעה, כלומר בניינים ניו יורקייים וגם בגלל שיש אפשרות לבר וסעודה לעתים Happy Hour  של פיצות ומשקאות, ובנוסף ערבי סרטים באוויר הפתוח בימות הקיץ.⭐️⭐️⭐️⭐️ מלון יוטל ניו יורק.

תחנת Port Authority היא תחנת אוטובוס מרכזית ופופולרית במרכז מנהטן השוכנת בשדרה השמינית ורחוב 40-42. מהתחנה הזו ניתן לקחת אטובוס מספר 111 לאאוטלט ג׳ארזי ג׳רדן. בתוך התחנה מספר בתי קפה ואף מסעדה או שתיים.

מסביב לתחנה בעיקר באזור של השמינית ישנן מסעדות, ברים והמולה, ראו את הבר/מסעדה Beer Authority, המציעה איזה 90 בירות מהחבית ועוד כ-100 סוגי בקבוקי בירה. רחוב W 40 מספר 300 כמעט על השמינית.

מול התחנה ממוקם בניין New YorkTimes Building אחד מגורדי השחקים היותר מצולמים בניו יורק. רחוב W 41 מספר 242, בעיקרון על השמינית מול התחנה.

מוזיאון Intrepid Sea, Air $ Space Museum ממוקם על מזח 86 בווסט מידטאון. המוזיאון מלא בהפתעות לרבוצת מעבורת חלל, צוללת ועוד, אולי הילדים שלכם יהיו בעניין.

The NY Museum of Contemporary Art, תערוכות עם אומנות עכשווית ותצוגות של אמנים שונים במבנה שחלקו הדרומי משקיף על The Vessel, רחוב W 39 מספר 528.

לחובבי ג׳אז, ברחוב 44 מערב מספר 315 ממוקם אחד ממועדוני הג׳אז הידועים בניו יורק על שם צ׳רלי פרקר, Birdland Jazz Club.

מלונות במערב מידטאון:

⭐️⭐️ Comfort Inn Times Square West 

⭐️⭐️⭐️ TownPlace suites by Marriott NY Manhattan/Times Square

⭐⭐⭐Washington Jefferson Times Square 

⭐⭐⭐⭐ Pod Times Square 

The Belvedere Hotel קרוב לטיימס סקוור

⭐ RIU Plaza NY Times Square קרוב לטיימס סקוור

 ⭐Intercontinental NY Times Square קרוב לטיימס סקוור