מפת מנהטן ניו יורק

בפוסט זה ישנן שתי מפות

 

הראשונה מפה של מספר אטרקציות במנהטן.

השניה בתחתית העמוד מפת שכונות ומלונות במנהטן.

אם אתם במובייל, הזיזו את המפה עם שתי אצבעות כדי לראות את כל הפרטים.

שימו לב למבצעים/מיסים אם יש.. - לחצו על הזמנת מלון בניו יורק, דרך האייקונים הכחולים, כך תוכלו לראות את המיקום של בתי המלון.

ניו יורק היא מדינה Empire State  והיא עיר המחולקת לחמישה רבעים, ברוקלין, ברונקס, קווינס, סטטן איילנד ומנהטן, מנהטן היא אי, וכאשר כותבים ניו יורק ניו יורק מתייחסים למדינה ולעיר ולאו דווקא למלון בלאס וגאס, למרות שהמושג הפך להיות מושא בשירים ובסרטים.

מפת האטרקציות שלפניכם היא של מנהטן. כאמור מדובר באטרקציות מרכזיות במנהטן, לאחרונה נוספה גם השכונה החדשה המדוברת האדסון יארד Hudson Yard הממוקמת בצ׳לסי. המפות יכולהות להיות לכם לעזר גם בעת הטיול בניו יורק.

להלן מפה נוחה לקריאה של מנהטן. הוספנו נקודות ציון חשובות בעיר, קצת מלונות, קצת פארקים, בניין אמפייר סטייט, שכונות ועוד, שימו לב ניתן למלא את המפה ביעדים חשובים עד אין סוף אבל אז זה רק יבלבל.

פארקים בניו יורק · ברייאנט פארק, וושינגטון סקוור פארק, סנטרל פארק, היי-ליין פארק צ׳לסי

שכונות בניו יורק · לא הרבה רק קצת בשביל המפה. מדרום לצפון, צ׳יינטאון ניו יורק, סוהו, צ׳לסי, טיימס סקוור, אפפר איסט + אפפר ווסט, הארלם.

מלונות בניו יורק · רק קצת בשביל הטעם, ניתן להזמין דרך הקישורים, או דרך האייקונים במפה, הכל דרך בוקינג.קום ניו יורק. The Greenwich Hotel

 Crown Plaza Times Square

Sheraton New York Times Square Hotel

Row NYC Times Square

Hotel Edison Times Square

Yotel Hotel NYC

Night Hotel Times Square

POD Times square

POD 39

גשר ברוקלין

בניינים חשובים בניו יורק · אמפייר סטייט בילדינג, מרכז רוקפלר, קרייזלר, One World Trade Center 

תחנת גרנד סנטרל Grand Central Station

מוזיאונים בניו יורק · מוזיאון הילדים מנהטן, The Jewish Manhattan, American History Museum

תחנת פנסילבניה Penn Station

מפת שכונות ומלונות במנהטן

 

במפת ניו יורק הבאה, חלקנו את מנהטן לשכונות, והוספנו מלונות פופולריים בכל שונה, אלו האייקונים הכחולים, אתם יכולים ומוזמנים ללחוץ על האייקונים ולהגיע לממשק הזמנה של בוקינג.קום ולבצע הזמנת מלון בניו יורק, כמובן שימו לב לתנאים ולמיסים והזמינו.

שימו לב שהגבולות של השכונות יכולים להשתנות ממפה למפה, הרעיון הכללי זהה, דאונטאון מנהטן מרחוב האוסטון דרומה ומחולקת לצ׳יינטאון, לואר איסט סייד, ליטל איטלי, סוהו, טרייבקה, Financial District, Battery City.

 

מעל רחוב האוסטון, אלו האיסט ווילג׳ ווסט ווילג׳, צ׳לסי מעל הווסט ווילג׳, קיפס ביי ומארי איל Muarry Hill מעל 14 במזרח וכן הלאה..