איך לרכוש כרטיסים להופעה בחו״ל?

איך לרכוש כרטיסים להופעה בחו"ל?

רק מי שהיה בעבר בהופעה של אמן מפורסם בחו"ל יכול להזדהות עם האווירה המחשמלת הקיימת בהופעות בחו"ל אליהם מגיעים אנשים מתרבויות שונות, כאשר המשותף בניהם הוא האהדה לאמן שהביאה אותם לרכוש כרטיסים יקרים וגם לפעמים לעשות דרך ארוכה כדי לחוש את האווירה המדוברת בהופעה וליהנות ממנה. את הכרטיסים ניתן לרכוש על ידי חברות ישראליות העובדות בשיתופי פעולה עם חברות הפקה בחו"ל, כאשר חלקן מציעות די הכולל כרטיס טיסה להופעה, מלון בקרבת מקום וכרטיסי טיסה. למעשה, ניתן לרכוש חבילה של ממש הכולל את כל הפינוקים האפשריים במחיר מיוחד. 

הכירו את ההופעות המבוקשות ביותר בחו"ל

אם נסקור את ההופעות בחו"ל של האמנים המפורסמים בעולם, נראה כי בחודש יש לא מעט הופעות באירופה, ארה"ב ובמדינות נוספות, ואפילו אמנים רבים מפורסמים המגיעים להופיע בארץ. בניהם ניתן למצוא כרטיסים להופעות של האמנים הבאים: להקת U2, קולדפליי - coldplay, אדל - adele, דפש מוד - depeche mode, סלין דיון, בריטני ספירס ונראה כי הרשימה עוד ארוכה. מובן שכל אחד אוהד להקה או אמן מסוים, ולכן בחירה בחברות ישראליות המעניקות דילים בהם חבילות כוללות הכל הם הטובים ביותר. 

לרכוש בצורה בטוחה מכל מקום

רכישה של כרטיסים להופעות בחו"ל מתאימה עבור ישראלים המטיילים בחו"ל או עבור ישראלים המתגוררים בארץ, כאשר ההבדל ביניהם הוא החבילות הנרכשות. חברות המציעות את הכרטיסים המדוברים מציעות אתרי אינטרנט מאובטחים היטב שם ניתן לראות בבירור את כל התנאים אודות ההופעות ולרכוש חבילות משתלמות במיוחד. עולם האינטרנט המתקדם עושה עבורנו את החיים הרבה יותר קלים ממה שחשבנו, ולכן די בשיטוט קל במנוע החיפוש של גוגל כדי למצוא את מועדי ההופעות וכך להזמין בקלות רבה כרטיסים להופעה הרצויה. 

טיפים לרכישת כרטיסים

קראו את האותיות הקטנות – כל אתר חייב לרשות בצורה ברורה את תנאי הרכישה, מה גם את התנאים השונים כמו למשל מה קורה אם ההופעה נדחית, מה קורה אם הטיסה מאחרת וכו'. חשוב לבדוק היטב את התנאים הללו טרם הרכישה.  

רכשו רק מחברות מוכרות – ישנן חברות שונות ואתרים המציעים את החבילות, ולכן חשוב לבדוק היטב האם מדובר בחברה רצינית ומוכרת וכמובן לבדוק מה כוללת העסקה. 

בצעו השוואות מחירים – חשוב לבצע השוואות מחיר בין החברות השונות כדי לאמוד את התעריפים, הרי המחירים משתנים מחברה לחברה בהתאם לדיל המבוקש, ולכן אל תסתפקו בהצעה אחת.