מלונות ליד בניין האמפייר סטייט

האמפייר סטייט בילידנג הוא אחד מהנקודות הגאוגרפיות הכי מובקשות בניו יורק והסיבות ברורות, קודם כל המיקום, מיקומו של בניין אמפייר סטייט בילדינג הינו מרכז ניו יורק, רחוב 34 פינת השדרה החמישית, בעבר במקום היה ממוקם המלון הידוע Waldorf Astoria New York.

מלבד המיקום של הבניין שהוא מרכזי מאוד, יתרונות נוספים להזמין מלון ליד בניין אמפייר סטייט בילדינג הם למשל אטרקציות בניו יורק סביב הבניין, אטרקציות כמו פארק הראלד והחנות האגדית מייסי, תחנת האוטובוס Penn ממוקמת דקות הליכה, משם תוכלו לקחת אוטובוס לג׳ארזי גארדן למשל, כמו כן רחוב 42 ממוקם מספר בלוקים מהבניין ומשם אתם דקה בטיימס סקוור.

Hotels near Empire State Building.jpg

מלבד אטרקציות, סיבה נוספת להזמין מלון בסמוך לבניין אמפייר סטייט בילדינג בניו יורק היא הנוף מהחדר במלון, סביב הבניין ישנם מלונות המציעים חדרים עם נופים אל עבר הבניין והנוף מרשים למדי, שימו לב איזה חדר אתם מזמינים. כמו כן מיותר לציין שבאזור מסעדות לרוב, ברים וכו..

להלן מלונות בניו יורק ליד בניין אמפייר סטייט בילדינג:

המשך על בניין אמפייר סטייט

 

אמפייר סטייט בילדינג נחנך בשנת 1931 והוא היה תחת התחרות הלא רשמית של הבניין הכי גבוהה בארה״ב, למרות שבניין קרייזלר ברחוב 42 שנבנה באותה תקופה הוביל את התחרות וניצח והיה לבניין הכי גבוה בעולם במשך כ -11 חודשים.

 

אבל אז העבודה על בניין אמפייר סטייטן הסתיימה ולקח את המושכות וכך היה למושל ולבניין הגבוה ביותר בעולם עד שנות ה-70, אז נבנו מגדלי התאומים, הלא הם היו מרכז הסחר העולמי. 

 

הבניין בנוי מעוצב בסגנון אר דקו וסגנון הבניה נקרא זיגוראט, סגנון עתיק יומין, למה? המשיכו לקרוא על הנושא בעמוד אמפייר סטייט בילדינג.