מלונות בניו יורק

שתי שאלות מרכזיות וחשובות חוזרות על עצמן בכל עת, אם זה ברשתות חברתיות שלנו או בכלל ואם בפניות ישירות דרך האתר, השאלות הן:

1. איפה לישון בניו יורק? או איפה כדאי לסגור מלון בניו יורק?

2 איזה מלון לקחת בני יורק? איזה בית מלון להזמין במנהטן?

ישנן עוד שאלות כמובן, אבל שתי אלו חוזרות ונשנות. התשובות לשאלות הללו יכולות להיות מורכבות, כלומר בשביל לענות על השאלות צריך לדעת את התקציב לחופשה בניו יורק, כמה אתם? האם יש ילדים? כמה כמה פעמים כבר ביקרתם בעיר הנפלאה הזו ועוד ועוד...

ננסה לפשט את העניין.

מלונות בניו יורק

אז ככה, מה שאנו נאמר פה יכול להיות שחלקכם/ן לא יתחברו, אבל אם תחשבו על כך לעומק תיווכחו לדעת ולהבין שזה הדבר הנכון לעשות לגבי חופשה בניו יורק ובכלל.

חשוב לנו לומר שהנאמר פה זה לדעתו בלבד, אתם מוזמנים להסכים או לא.

אנחנו חושבים שבשביל לסגור מלון בניו יורק, קודם כל צריך להתייחס למלון כאל חלק מאטרקציות בעיר ולא רק כאל מקום לשים את הראש, כי זה אף פעם לא ככה.

שאנו אומרים אטרקציה, אנו מתכוונים מלון שאתם באמת רוצים לשהות בו, נכון עם מגבלות התקציב, אבל לא לקחת מלון פשרה יתר על המידה, אם תקחו מלון בניו יורק שאתם באמת רוצים הטיול שלכם ישתדרג פלאים.

בית מלון מרכזי בניו יורק, שיהיה לכם בטוח לחזור אליו, שיהיה לכם נוח לחזור אליו, שיהיה נקי עם שירות טוב, ואם נפלתם על מלון עם נוף של מנהטן, אז בכלל הרווחתם.

יש יאמרו בכלל לקחת מלון בברוקלין ואו בקווינס, אז אפשרי, אבל תחשבו על הזה, אתם אחרי יום קניות בעיר, אתם אחרי כמה שעות טובות של הליכה, בטח אחרי ארוחה אחת לפחות, אולי כוס יין, אולי איזו בירה צוננת, תתחילו להזיז את עצמכם בסאבווי עד בית המלון ברובע אחר? 

נוח זה לא, יעיל זה גם לא, כיף זה בטח שלא, מה גם, אתם תגידו לעצמכם עדיף לא לחזור בסאבווי מאוחר בלילה כי לא תרגישו בטוח, אז תפספסו את ניו יורק בלילה, ואם תקחו מונית, אז לא עשיתם כלום מבחינת התקציב.

עוד שאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם בנושא והיא כמה פעמים בשנה או בחיים אתם יוצאים לחופשה בניו יורק?

 

אם אתם בעמוד זה, סביר להניח שתשובה היא ״לא הרבה פעמים״, אם כך, האם אתם רוצים ״לבזבז״ חלק מהטיול בנסיעות? האם אתם רוצים לפספס את החוויה של ניו יורק? 

והחוויה של העיר זה לא רק בבוקר, בקניות, זה גם בלילה, לראות את מנהטן נדלקת, לטייל בניחותא בטיימס סקוור או בכל שכונה אחרת בעיר, בלי דאגות מיותרות ועם ידיעה שהמלון שלכם נמצא מעבר לפינה, או מרחק הליכ ועם צפייה למחר בבוקר בו תוכלו לרדת מהמלון לאחת המסעדות ולאכול איזה בייגל טוב תחת גורדי השחקים בניו יורק, או באיזה פארק.

לדעתנו הפשרה על מלון בניו יורק צריכה להיות מינמלית, בשלב מסויים של חיפוש המלון אתם תצרכו לומר ״זהו! את המלון הזה אני רוצה ואותו אקח!״ אנחנו עובדים כל כך קשה כל החיים בשביל חופשות קצרות, גם על החופשות נתפשר???

ואל תשכחו יש בבוקניג ניו יורק מבצעים נהדרים, ראו תיבת חיפוש ☜☟

 

איפה ללון בניו יורק?

השאלה השניה, היא כאמור איפה כדאי ללון בניו יורק? אז גם פה התשובה יכולה להיות מורכבת וניתן לחלק את הרובע לשכונות וכך באמת עשינו, ראו בתפריט ׳שכונות במנהטן׳. 

אבל התשובה היא תמיד תיהיה בית מלון במרכז מנהטן, אבל בכל זאת ברובע ישנם מספר מרכזים בולטים, אז נעבור על כמה, נמנע בעמוד זה לגעת בשכונות כמו איסט ווילג׳ ווסט וויגל׳, צ׳לסי וכו.. ננסה לתמצת כמה שניתן.

טיימס סקוור

כשאנו אומרים טיימס סקוור, אנו לאו דווקא מתכוונים לכיכר עצמה השוכנת בין רחוב 42 בדרום לרחוב 47 בצפון, ברודווי והשדרה השביעית, אלא לכל השכונה, יכול להיות גם השדרה שישית או השמינית, מלונות על רחוב 42 במנהטן, מלונות בסביבות רחוב 50 גם גם כן וכו.. כל האזור נחשב למאוד מרכזי.

טיימס סקוור כידוע היא מהכיכרות הידועות בעולם וההומות, היא מרשימה מאוד עם היסטוריה חשובה שעברה ״תלאות״ במשך השנים, הייתה ליעד מפוקפק בשנים עברו, זנות, פשע וכו..

כיום הכיכר היא היעד מספר אחד להזמנת מלון בניו יורק, יש בה אירועים שנתיים, חנויות נהדרות כמו חנות M&M למשל, תיאטראות, הכדור הנופל בערב ראש השנה החדשה (האזרחית) מבניין One Times Square ועוד הרבה אטרקציות ופעילויות.

אבל מה שמושך אותנו תמיד לטיים סקואר, זה איך שהכיכר נותנת לנו להרגיש, אנחנו במרכז העולם, אנו בשיר של פרנק סינטרה, או של ג׳יי זי, אלו הניאונים האדירים, זאת האנרגיה, ההרגשה היא חד פעמית.

 

תארו לכם ללכת לישון וטיימס סקוור נשקפת מחלונכם...

ראו מספר מלונות בטיימס סקוור:

⭐️⭐️⭐️⭐️ New York Marriott Marquis 

⭐️⭐️⭐️ Night Hotel Times Square 

⭐️⭐️⭐️⭐️ W New York Times Square 

⭐️⭐️⭐️(⭐️) Edison

העתיקו את השמות של המלונות והדביקו בתיבת חיפוש, או פשוט רשמו את שם המלון בתיבת החיפוש.

אמפייר סטייט בילדינג

אזור מרכזי נוסף במנהטן ניו יורק היא השכונה בה ממוקפ בניין אמפייר סטייט בילדינג Empire State building.

 

הבניין ממוקם ברחוב 34 והחמישית כך שכל השכונה מאוד פופולרית, לא רחוק מטיימס סקוור. לא רחוק מהבניין, למען האמת צעדים ספורים, על הפינה של השדרה השישית/ברודווי ורחוב 34, ממוקמות שתי אטרקציות חשובות בניו יורק, האחת Herald Park, הארלד פארק.

הארלד פארק הוא פארק חביב וקטן, אין בו הרבה אטרקציות כמו בבריאנט פארק למשל, אבל לשבת לאיזה קפה באחד השולחנות אחרי קניות במייסי ולהרגיש את ניו יורק, זה כיף.

ומייסי זו האטרקציה השניה בצומת, Macy's מייסי ניו יורק חנות כלבו אדירת ממדים שתוכלו למצוא בה כמעט הכל, מייסי אחראית למצעד המדובר Macy's Thanksgiving Day Parade בכל נובמבר.

ברחוב 33 והשמינית נמצאת תחנת Penn Station ו מדיסון סקוור גארדן האגדי. כמו כן שווה לתפוס איזה רופטופ בר בסביבה עם נוף לאמפייר סטייט בילדינג.

 

שמות כמו Monarch Rooftop Bar, או Cloud Social Roofop Bar הממוקם במלון Nyma, The New York Manhattan Hotel ⭐️⭐️⭐️⭐️ , או הרופטופ בר 230Fifth Rooftop Bar.

כמובן שיש עוד אטרקציות סביב אמפייר סטייט בילדינג, האזור מרכזי ושווה לשהות בו בחופשה בניו יורק, לֹדעתנו.

⭐️⭐️⭐️ Hotel Wolcott

⭐️⭐️⭐️ U Hotel Fifth Avenue 

⭐️⭐️⭐️⭐️ Avalon Hotel 

העתיקו את השמות של המלונות והדביקו בתיבת חיפוש, או פשוט רשמו את שם המלון בתיבת החיפוש.

דאונטאון מנהטן

 

אמנם לא שכונה אחת כמו הקודמות, אל מספר שכונות שזורות זו בזו, לפחות חלקן. שכונת דאונטאון מנהטן מתחילה מהגבול הצפוני שלה רחוב האוסטון Houston, חלק מהמפות ואולי מהאתרים יראו שהדאונטאון מתחיל ברחוב 14, הכולל גם את הווילג׳ ו האיסט ווילג׳.

השכונות המככבות בדאונטאון הן שכונת סוהו הידועה והאופנתית, המציעה מגוון מלונות 5 כוכבים בניו יורק, זה אזור יוקרתי באופן יחסי, עם גלריות וחוניות אופנה, חוניות בוטיק, מסעדות ברמה גבוהה ועוד..ראו מלון ⭐️⭐️⭐️⭐️ Sixty Soho 

שכונה צמודה אליה מדרום היא טרייבקה. טרייבקה אולי פחות ידועה בקרב תיירים בניו יורק, אבל בהחלט בקרב מקומיים והרבה סליבריטאים באופן יחסי, שכונה יחסית שקטה, מאופיינת במבנים תעשייתים שהפכו ללפוטים יוקרתיים, מסעדות ברמה גבוהה, מלונות ברמה.

 

בעברה טרייבקה אף זכתה בתואר ״״השכונה הבטוחה בניו יורק״. רוברט דה נירו התגורר בשכונה והוא זה שייסד את Tribce Film Festival. 

⭐️⭐️⭐️⭐️ The Roxy Hotel Tribeca 

הגענו לשכונה הגדולה ביותר באזור והפופולריצת בקרה תיירים ואנשי עסקים והיא Financial District, בערך מרחוב Chambers דרומה, במחוז הפיננסי של ניו יורק כמו שהיא נקראת בעברית תמצאו אטרקציות לרוב.

מהמעבורות החינמית והכתומה לסטטן היילנד שממנה ניתן לראות את פסל החירות, יוצאת ממזרח לבאטרי פראק, המעבורות בתשלום לפסל החירות לאי ליברטי יוצרת מבאטרי פארק.

פסל השור המסתער, רחוב וול סטריט Wall street, האנדרטה לאסון התאומים והמוזיאון, התצפית ממגדל החירות, ועוד ועוד אטרקציות ב Financial District.

ראו קצת מלונות בדאונטאון מנהטן:

⭐️⭐️⭐️⭐️ Holiday Inn Manhattan Financial District 

⭐️⭐️⭐️ Radisson Hotel NY Wall Street

⭐️⭐️⭐️⭐️ New York Marriott Downtown 

⭐️⭐️⭐️⭐️ Millenium Hilton NY Downtown  
 

העתיקו את השמות של המלונות והדביקו בתיבת חיפוש, או פשוט רשמו את שם המלון בתיבת החיפוש.

ישנן עוד שכונות בדאונטאון מנהטן כמו צ׳יינה טאון, איטליה הקטנה ולואר איסד סייד Lower East Side, אבל אולי השכונות הללו יותר מכוונות לתיירים שכבר מכירים את ניו יורק ויודעים איפה הם מעוניינים לסגור מלון בניו יורק.

סיכום עמוד מלונות בניו יורק

 

סיימנו, זה היה קצר וקולע, ניתן לקשקש על הנושא עמודים שלמים, אבל רצינו לתת לכם/ן באופן יעיל וברור את נקודת המבט שלנו על הנושא.

שוחחנו על הדרך שבא אנו חושבים שכדאי להזמין מלון בניו יורק, כלומר לא להתפשר יותר מדי ולא להתייחס אל בית המלון כאל רק מקום לשים בו את הראש.

נגענו ממש כל קצה המזלג בכמה שכונות שנחשבות מרכזיות בניו יורק, טיימס סקוור, שכונה נוספת היא זאת בה נמצא בניין אמפייר סטייט ודאונטאון מנהטן.

מקווים שעזרנו! שיהיה טיול כייפי ובטוח בניו יורק!