חופשות ואטרקציות

לפני שאנו יוצאים לחופשה אנו מתחבטים בינינו לבין עצמנו באיזה חופשה אנו מעוניינים? איזה חופשה תהיה אטרקטיבית בשבילנו? אז קודם כל ניקח בחשבון את הנוכחים, מי יוצא לחופשה? וכך נוכל לצמצם אפשרויות, למשל אם משפחה ילדים, אז בסבירות גבוהה שנצא לחופשה בה יש מספיק אטרקציות לילדים, או קרוז למשל אשר בדרך כלל מציע אטרקציות לכל הנוכחים.

זוג היוצא לחופשה יחפש יעד או סוג של חופשה המאופיינת באמלנטים רומנטיים אולי, יעד בו ישנן מסעדות רומנטיות, או נקודות גיאוגרפיות המציעות שקיעות מעוררות השראה וכן הלאה..לאחר שהבנו את מי צריך לספק בחופשה ואת האפיון שלה, נעבור וננסה להבין באופן נקודתי איזו חופשה זו תהיה? 

האם חופשה עירונית תעניין אותנו, ערים כמו ניו יורק או בנגקוק, או שמא חופשה באיזה אי מפתה, שמות כמו קו פנגן, קו טאו בתאילנד, או אפילו פארוס, או מיקונוס ביוון, או אפילו חופשת שייט מפנקת באזור הקרייביים למשל, שמות כמו רויאל קריביאן.

nature-2408651_1920.jpg

חופשה בניו יורק

אם כבר מדברים על חופשה עירונית, אז ניו יורק תמיד תעלה בשיח ולא בכדי, ניו יורק מספקת מספיק אטרקציות הנוגעות לכולם, בין אם מדובר בחופשה עם ילדים, אזי ניו יורק מציעה מספיק אטרקציות לקטנים כמו מוזיאונים ייחודיים, תצוגות רחוב בין אם בטיימס סקוור, וושינגטון סקוור פארק וכיוצ״ב, חנויות ייחדיות כמו חנות M&M  בטיימס סקוור, או חנות הלגו במרכז רוקפלר ועוד ועוד.

ניו יורק ומנהטן בפרט מספקות נקודות רומנטיות לחופשה זוגית, דוגמאות כמו Rooftop Bars במלון יוטל למשל, או The Spyglass Rooftop Bar במלון Archer Hotel NYC, כמו כן ניו יורק מציעה אין ספור פארקים לפיקניק אינטימי ורומנטי ומאות מסעדות אינטימיות כדי לחגוג את אהבתכם.

חופשת שייט/קרוזים

עכשיו חופשת שייט זו חופשה ייחודיות שאנו לא עושים ״ביום יום״, כלומר סביר להניח שאת החופשה שלכם תערכו בעיר כזאת או אחרת, אבל כדאי לזכור שקיימת האפשרות לחופשה שייט כי לרוב מדובר בחוויה שאין שני לה.

רק דמיינו לעצמכם, אתם על סיפון של ספינה עצומה שטים באזור הקריביים, או לחילופין באזור החוף המזרחי של ארה״ב, חופשת שייט במיאמי למשל, אתם והמקרובים לכם, אוכלים טוב, מחליפים נופים וכן הלאה. הספינות הללו לרוב מציעות גם אטרקציות שונות המתאימות לכולם, בין אם בריכה, קזינו לעתים, צוותי בידור ועוד ועוד..ישנם אף פתרונות לשומרי כשרות.

חופשה באיים

אין טעם להכביר במילים יתר על המידה, חופשה באיים בדרך כלל מתאימה למי שמעוניין באמת לנוח ״בטן גב״, נופים פסטורלים, אוכל טוב, בהרבה מקרים מקומות אקזוטיים כמו תאילנד, בה תוכלו למצוא את עצמכם שרועים על חוף ים רך, מלפנים ים בצבע טורקיז ומאחור עצי דקל קוקוס, בערב איזו מסעדה מקומית ואו איזה בר חביב על החוף.