אטרקציות בגריניץ׳ וילג׳ 

Cityofnewyork.co.il אטרקציות בניו יורק (

אטרקציות בגרינוויץ׳ ווילג׳ ובווסט וילג׳ Greenwich Viilage

מהיעדים הפחות פופולריים לתיירים בניו יורק, בואו נאמר שלתיירים החדשים בניו יורק פחות פופולרי, מה שכן, אם אתם אוהבים ג׳אז, וניו יורק זה ג׳אז, אז הגרינוויץ׳ ווילג׳ טומן בחובו מהמועדוני ג׳אז האייקונים בניו יורק.

שמות כמו ווילג׳ ואנגארד  Village Vangaurd הממוקם ב-178 7th Avenue.

מועדון הבלו נוט Blue Note הממוקם על רחוב W 3rd 131, קרוב לפארק וושינגטון הידוע.

מועדון ה-  Smalls Jazz Club הממוקם ברחוב W 10th Street 183, כמעט על השדרה השביעית.

הגבולות של הגריניץ׳ ווילג׳ הם בצפון רחוב 14, בדרום האוסטון, מזרח ברודווי ומערב נהר האדסון, הווסט ווילג׳ היא שכונה בתוך הג׳יניץ׳ ווילג׳, המקומיים לא התייחסו לאלו כאל ״ווסט״ או גרינוויץ׳״ אלא כאל ״הווילג׳״, אבל אל תתבלבלו מהאיסט ווילג׳ שלא ניגע בו בעמוד זה.

אחד מהרחובות האטרקטיבים פה בווילג׳, הוא רחוב בליקר Bleecker Street, רחוב מאוד ידוע באזור ואף בניו יורק בכלל, מסעדות, ברים, חנויות בוטיק, אזור מגניב בעיקר בין השדרה השישית ורחוב לה גרדיה La Guardia.

לא רק הרחוב עצמו, אלא רחובות שיוצאים ממנו לכיוון צפון שווים בדיקה גם כן, בעיקר שמות כמו Thompson ורחוב Macdougal.

על הפינה של השביעית ורחוב בליקר ממוקמת אחת הפיצות שנחשבת הטובה בניו יורק, זה נתון לויכוח, אבל רבים יצהירו כך, שמה Bleecker Street Pizza. 

פיצה נוספת שנחשבת מהטובות בניו יורק היא Joe's Pizza המקורית שממוקמת על פינה השדרה ה-6 ורחוב קרמיין Carmine מספר 7.

בהמשך הרחוק יותר של רחוב בליקר בניו יורק, פינה רחוב W 11 ממוקמת מאפייה מאוד ידועה בניו יורק, היא מאפיית מגנוליה Magnolia Bakery. המאפייה הופיעה בסדרה או בסרט Sex & The City, כאשר קרי ומירנדה ניהנות מ Cupcack.

אחד מהפרקים הידועים במנהטן בווסט ווילג׳ כמובן, הוא Washington Square Park עם קשת הניצחון להנצחתו של הנשיא הראשון של ארה״ב, הוא ג׳ור׳ג׳ וושינגון, אגב בנקודה זו מתחילה השדרה הידועה בעולם, השדרה החמישית בניו יורק.

הפראק הופיע בהרבה מאוד סרטים לרבות ״מכסחי השדים 2״, ״I Am Legend״ עם וויל סמית׳, .״שיער״ ועוד רבים. הפארק ידוע בשולחנות השחמט שלו ובמופעי בידור שבו בימים בהירים וחמימים יותר.

אחד מהרחובות הקטנים בעיר ניו יורק ממוקם בווילג׳, הוא Gay Street, הוא ממוקם קרוב לפארק וושינגטון אם מתחשק לכם להעיף מבט וצילום. מה שכן Pell Street בצ׳יינטאון הרבה יותר מרשים, שהוא גם קטן יחסית.

מוזיואון אומנות לילדים Children's Museum of Art  ממוקם ב 103 Charlton Street, אמנם יותר לכיוון סוהו, אבל בכל זאת..

לג׳רינוויץ׳ ווילג׳ תוכלו להגיע עם סאבווי מספר 6 ולרדת ב Asot Place זו כיכר החוצה את הווסט ואת האיסט ווילג׳, או להמשיך איתו לתחנת בליקר ורחוב לאפייט Lafayette.

ניתן גם לקחת את קווים N, R, W ולרדת בתחנת 8 Street Station.

מלונות בווילג׳:

⭐️⭐️⭐️⭐️ Washington Square Hotel  

⭐️⭐️⭐️⭐️ The Marlton Hotel

קראו עוד על גריניץ׳ ווילג׳ ועל ווסט ווילג׳ כולל אטרקציות, מלונות, פיצות ועוד..