מלונות סביב סנטרל פארק ניו יורק

שימו לב מלונות The Plaza, Park Lane Hotel A Central Park, The Ritz Carlton NY Central Park ו JW Marriott Essex House NY ממוקמים על רחוב 59!

רחוב 59 הוא הרחוב הדרומי של סנטרל פארק, הצלע הדרומית של הפארק! ברחוב זה המלונות אינם זולים, מי שיכול להרשות לעצמו מוזמן להזמין מלון דרך התמונות שבעמוד זה, המלונות לא זולים בניו יורק למטייל הממוצע, אבל שימו לב למבצעים, יש והרבה בעיקר דרך בוקינג ניו יורק.

 

ברוב המלונות המוצעים לפניכם יהיו נופים של סנטרל פארק אם אתם בצד ״הנכון״ של המלון כמובן ולרוב הנופים יהיו מהממים, בכל זאת מדובר בסנטרל פארק.

שהייה במלונות אלו ובכלל באזור זה של ניו יורק זו חוויה של אולי פעם בחיים ואם אתם ברי מזל ומתאפשר לכם ללון במלונות אלו בניו יורק יותר מפעם אחת, אז אתם מבינים על מה מדובר.

 

גם אם אתם/ן חושבים שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם, לחצו על התמונות (הקישורים למלונות) וראו אם ישנם מבצעים דרך בוקינג.קום לעתים קרובות יש. הטיול שלכם הוא, החופשה בניו יורק שלכם היא ואלו החיים שלכם, שדרגו לעצמכם את הטיול ע״י הזמנת מלון ברמה גבוהה והטיול שלכם יראה אחרת לגמרי.

שימו לב למיסים, שימו לב לתנאים והזמינו! אטרקציות בניו יורק באזור ראו בהמשך, להלן מלונות בניו יורק בסמוך לסנטרל פארק. 👇👇👇👇👇

פרסומת

אטרקציות באזור זה של סנטרל פארק

Time Warner Center - מרכז טיים וורנר ממקום בכיכר קולומבוס, על רחוב 59 והשמינית. זהו מרכז קניות עם חנות אופנה עכשוויות, חלק מהחנויות ברמה שאולי גבוהה  מהיום יום, כמו Alexis Bittar, Aveda, J. Crew, Floga, H&M ועוד. כמו כן במרכז Time Warner NYCתוכלו ליהנות ממסעדות רבות וכמובן מברים ובתי קפה. חובבי קניות וחובבי קולינריה מוזמנים להגיע.

Museum of Art & Design או MAD - על הפינה שלברודווי וקולמבוס ממקום בניין במעוצב בסגנון מודרני, קשה לפספס אותו, לא בגלל הגבוה או הגודל, אלא פשוט כי הוא שונה, עכשווי. בכל אופן בתוכו נמצא מוזיאון לאמנות ועיצוב, לחובבי הז׳אנר ולאלה משועניינים בתרבות. אמנות עכשווית והיסטורית.


 10:00 בבוקר עד 18:00, יום שני סגור, יום חמישי עד 21:00. יום חמישי שלם כפי יכולתך בין 18:00-21:00. מתחת לגיל 18 חינם ובדרך כלל 16 דולר למבוגר, שימו לב שהתכנו שינויים.

Apple Store - החנות המדליקה של חברת Apple  הפתוחה 24 שעות. לא ניתן לפספס, ממוקמת על הפינה של החמישית ו59 ומעוצבת מדליק עם הריבוע השקוף, כאשר החנות עצמה מתחת. הזמן האחרון החנות בשיפוץ, אז שימו לב לשינויים.

טיול בסנטרל פארק - באזור הזה של ניו יורק, אזור רחוב 59, כיכר קולומבוס, או הפינה של החמישית ו 59 ישנם הרבה שבילים שבהם תוכולו להיכנס לפארק וליהנות מטיולים רגליים נעימים, שימו לב לבניינים המבצבצים בין העצים, נקודות נהדרות לצילום.

טיימס סקוור - כיכר טיימס בניו יורק מתחילה ברחוב 42 וברודווי וומשיכה עד רחוב 47. מה שעושה אותה מרחק הליכה מהחלק הדרומי של סנטרל פארק.

ראו אטרקציות בניו יורק

גוגל
  • cityofnewyork.co.il Facebook
  • cityofnewyork.co.il Instagram
  • Pinterest cityofnewyork.co.il
הזמינו מלון בניו יורק
אתרים נוספים

© כל הזכויות שמורות - Cityofnewyork.co.il, אין להעתיק ואו לשכפל תוכן.

תודות ל https://www.befunky.com/

https://pixabay.com/