בריאנט פארק · Bryant Park

בריינאט פארק ניו יורק הוא אחד הפארקים המגניבים ביותר בעיר (לדעתנו). הרבה תודות למיקום, הפארק ממוקם במרכז מנהטן בין השדרה החמישית והשישית בין רחוב 40 לרחוב 42, מיקום מעולה להזמין מלון בניו יורק אם אתם מחפשים ללון במרכז העיר, ראו בתחתית העמוד מלונות סביב בריאנט פארק.

מיקום הפארק כל כך מרכזי וסביבו ניתן לחוש את עצמת מנהטן, סביב הפארק גורדי שחקים בצד הצפוני בעיקר עוצרי נשימה (שוב לדעתנו), מיקום מאוד מאפיין את מידטאון מנהטן. כאמור בפארק שוכן בין החמישית לשישית, מה שעושה אותו קרוב מאוד לטיימס סקוור. הפינה הדרומית של כיכר טיימס סקוור מתחילה בברוודווי ורחוב 42, כלומר בין השדרה השישית והשביעית.

רק בדרך אגב, כל האזור הוא אזור נהדר לצילומים, אבל אם אתם רוצים נקודה מרשימה, אז הפינה הצפון מזרחית על הצומת של 42 והשישית, ראו מפה למטה, שם יש נקודה יפה בה תוכלו לצלם את שורת הבניים לאורך השישית לכיוון צפון..מרשים.

ניתן לחלק באופן גס את בריאנט פארק Bryant Park לכמה אזורים, נתחיל עם הנקודה המזרחית שם ממוקם אחד המבנים החשובים בניו יורק, הוא הספרייה הציבורית של ניו יורק, מבנה שהופיע בתרבות המודרנית במספר לא מבוטל של סרטים וסדרות. מאחוריו ישנה רחבה נאה ובה בית קפה שמציע גם מאכלים ובימים חמים מאפריל עד נובמבר ניתן לשבת גם בחוץ, שייך ל Bryant Grill.

מסעדת ברייאנט גריל ממקומת גם כן על הרחבה בצד הדרומי, מציעה מטבח אמריקאני, ניתן לשבת בחוץ במזג אוויר נאה, מומלץ להזמין מקום מראש, 212-840-6500. בנוסף על הרחבה בימות הקיץ ניתן להאזין לפסנתרן ג׳אז מעולה שינעים את זמנכם.

לאחר מכן כאשר יורדים מהטרסה העליונה ישנו במרכז כר הדשא המרכזי שבקיץ ובחורף מציע פעילויות רבות, בעוד לצידיו ישנו כיסאות ושלחנות קיוסקים ואף פעילויות כמו חדר קריאה באביב ובקיץ, דוכני אוכל ועוד, בצד המערבי ישנו אזור שנקרא Fountain Terrace.

אטרקציות בבריאנט פארק

סרטים · בימות הקיץ בחודשים מינוי עד סוף אוגוסט ישנה הקרנת סרטים על כר הדשר עם מסף ענק, בדרך כלל בימי שני, אבל עלול להישתנות, הביאו סמיכות.

חדר קריאה, Reading Room · חדר קריאה בו ישנם ספרים יד שניה, מגזינים ופעילויות כמו סדנת כתיבה, שירה ועוד..פתוח מאפריל (בדרך כלל).

ספורט · הפארק מציע פעילויות ספורט רבות כמו יוגה קבוצתית, פילאטיס, טאי צ׳י, סייף ועוד, אלו לרוב בימות הקיץ וכמובן משטח החלקה על קרח בחורף. להרשמה ניתן דרל האתר שלהם.

Winter Village · כפר החורף מאפשר החלקה על קרח ללא עלות, צריך לשלם רק על השכרת המגפיים וכן הלאה,, כפר החורף מאפשר אזור של BroomBall מעיין משחק חביב על קרח עם מקלות בצורת מטאטא וכדור.

בחורף מעלים גם שוק פתוח בו דוכני אוכל חביבים וחנויות בוטיקיות קטנות, Holiday Shop. בנוסף ישנו מתחם שנקרא The Lodge ובו Beer Garden, בר קוקטיילים, דוכני אוכל ועוד, בחורף גם.

ישנן עוד הרבה פעילויות בפארק כמו תחרות ריקודים, הופעות של בלוז ושל ג׳אז, מחול, בלט, שייקספיר, בינגו ועוד ועוד..הפארק מעוד פעיל ומאפשר אטרקציות רבות לכל המשפחה.

שימו לב ששום אינו חקוק בסלע כך שפעילויות שונות יכולות להשתנות מעונה לעונה, מתקופה לתקופה.

מלונות בסמוך לבריאנט פארק מרכז מנהטן: