בוקינג.קום | Booking.com

כפי שודאי שמתם לב, אתר ניו יורק City of New York מפנה להזמנת מלון לחברת בוקינג.קום ניו יורק.

 

אחנו עובדים עם אתר בוקינג כבר הרבה  שנים, ניסינו גם חברות אחרות המפנות למלונות והגענו למסקנה שזו החברה הכי טובה להזמנת מלון ולא משנה מה היעד שלכם בעולם, ניו יורק, לוס אנג׳לס, סן פרנסיסקו, לאס וגאס, או בצד השני של העולם, בנגקוק, אירופה ועוד.

 

יש להם את רוב המלונות בכל יעד.

שימו לב כל הנאמר במאמר זה, הוא לדעתנו בלבד ומניסיון שלנו, כמובן אתם מוזמנים להזמין מלון בניו יורק או בכלל, מאיזה אתר שאתם חושבים לנכון!

 

להלן מספר תשובות לשאלה, למה להזמין מלון עם בוקינג?

 

 

הזמנת מלון בניו יורק | מחירים/מבצעים

מחיר! אולי הסיבה החשובה ביותר לכך שאנחנו חושבים שבוקינג היא החברה הטובה ביותר להזמנת מלון והמתאימה להזמנת מלון בניו יורק למטייל הישארלי ובכלל.

 

פשוט מאוד, לרוב הם מציעים את המחירים הכי זולים והם אפילו מתחייבים לכך, ואם מצאתם מלון שהוא זול יותר, אז ההבדל במחיר לא יהיה מהותי. יתרה מזאת בוקינג.קום מבצעים אדירים, נדירים והמון מהם, אתם תמצאו את עצמכם לנים בבבתי מלון 4 כוכבים במחיר של שלושה כוכבים. 

ממשק ידידותי/הזמנה ידידותית

חווית ההזמנה עצמה בבוקינג.קום נוחה מאוד. לא תצטרכו להירשם או לעשות מנוי. פשוט ללחוץ על תיבות החיפוש או על הבאנרים המופעים בעמודים, או על הקישורים בכחול ואז תעברו לבוקינג. שם פשוט מלאו את הפרטים שלכם וזה כל הסיפור. 


אם העמוד מופיע באנגלית, ראו בגג העמוד דגל, כנסו אליו ושנו אותו לדגל ישראל.

אם התצוגה של הכסף לא לרחוכם, שנו אותה, ראו בגג העמוד על מה אתם עומדים, שקלים, דולרים, יורו ושנו למה שנוח לכם.
מצד ימין ראו אפשרויות סינון, כוכבים, תקציב, פופולריות, מיקומים ביעד, מבצעים ועוד. סמנו את הסינון המתאים לכם והזמינו.


בסוף ההזמנה אתם מקבלים קוד סודי ומספר הזמנה, שמרו עליהם.

מענה

יש מענה בבוקינג! מכירים את האתרים התאגידים הענקיים שאין בהם מענה? אתם הולכים סחור סחור שעות לחפש מענה כי נתקלתם בבעיה וכלום. אז לבוקינג.קום יש מענה. 


המענה אינו עזרה בהזמנה ולא בהמלצה על מלון בניו יורק למטייל, אלא באמת בבעיה. לפני שאתם פונים אליהם הכינו בפניכם את הקוד הסודי ואת מספר ההזמנה וספרו להם על הבעיה. לעתים יש מענה בעברית.

בוקינג בוחנים את הבעיה ומציעים לכם פתרונות. גם אם אתם במהלך הטיול ולא הצלחתם לתפוס אותם כי זה אמצע הלילה או משהו בסגנון אז אם יהיה צורך בכך והם ימצאו לנכון אז הם יפצו אתכם לאחר המקרה.

אל תבזבזו זמן יקר

היום ישנן עשרות חברות העוסקות בהשוואת מחירים בין מלונות בעולם, אנחנו מכירים את כולן, התנסנו בכולן והגענו למסקנה שזה כאב ראש ורק מבלבל יותר, והכל בשביל אולי וזה אולי גדול בשביל לחסוך בכמה דולרים (בודדים ראוי לציין).
יתרה מזאת אם כן תחליטו ללכת על חברה להשוואת מלונות תיווכחו לדעת שהזמנת מלון בניו יורק דרך בוקינג.קום רוב הפעמים תהא הזולה ביותר.


כאמור בוקינג, היא החברה המאכלסת בתוכה בנק אדיר של מלונות, הם מוכיחים את עצמם שוב ושוב שהם הכי זולים, יש להם שירות מעולה, ממשק ההזמנה שלהם ידידותי וקל לכולם, יש אפשרות ביטול, אישור הזמנה מידי לאימייל שלכם, ללא כאבי ראש.

 

כאשר אנו יוצאים להסתובב בעולם..זה רק בוקינג.קום. 

 

אל תבזבזו זמן יקר!