אטרקציות בניו יורק

הגעתם לעמוד אטרקציות בניו יורק! למה אנו נוסעים לניו יורק? למה ניו יורק ייחודית ומרתקת ומושכת אותנו הישארלים שנה אחר שנה לחופשה בניו יורק? ובכן סיבות מרובות.

 

הארכיטקטורה היוצאת דופן, הפארקים המזמינים, המרכזים כמו טיימס סקוור, מרכז רוקפלר, קניות ועוד ועוד, כלומר האטרקציות של ניו יורק שאין להן סוף, הן מגוונות ולעתים ניתן למצוא אותן רק בניו יורק, קחו לדוכמא הצגות, נכון ניתן לראות מופעי מחזמר ובידור בכל העולם, אבל אין ההרגשה וההפקה שמציעה ברודווי.

בניו יורק ישנן אין ספור אטרקציות ולכל הגילאים, ליקטנו לכם מספר אטרקציות חשובות למטייל בניו יורק, שימו לב לחצו על התמונה או על הכיתוב כדי לקרוא עוד על האטרקציה בניו יורק ומשם לעבור לעמוד הספציפי, למשל אם תלחצו על אטרקציית ״טיימס סקוור״ משם ניתן לעבור לעמוד טיימס סקוור. תיהנו!

בנוסף ראו גם

מלונות זולים בניו יורק.

מלונות בטיימס סקוור.

כמה מילים על אטרקציות בני יורק

בעמוד זה אטרקציות בניו יורק, תוכלו לקרוא על אטרקציות נבחרות בניו יורק, אטרקציות כמו הדסון יארד Hudson Yard השכונה החדשה והחדישה הממוקמת בצ׳לסי באזור רחוב 34 מערב, היכן שמתחיל הייליין פארק, השכונה של המיליארדרים כך מכנים אותה, גלו למה.

 

בנוסף אטרקציות כמו סנטרל פארק הענק והידוע שטומן בחובו אטרקציות רבות ואם בפארקים עסקינן אז אי אפשר להתעלם מבריינט פארק המדליק ברחוב 42 שמציע פעילויות רבות הן בחורף ובן בקיץ, ואם כבר הזכרנו את רחוב 42, אז הוא אטרקציה בפני עצמה וכך היה שנים רבות, נכון שבעברו היו האטרקציות מפוקפקות ולא ידידותיות כמו היום.

רחוב 42 וברודווי היא הנקודה הדרומית של טיימס סקוור שהיא אולי הכיכר הידועה בעולם, בואו לראות ולהתרגש מתחת לשלטי ניאון ענקיים, גורדי שחקים ואל תשכחו להזמין מלון בטיימס סקוור.

אי אפשר לשוחח על אטרקציות בניו יורק בלי לציין את הבניין הידוע בעולם, הוא אמפייר סטייט בילדינג המרשים גם אם ראיתיו עשרות פעמים, ממוקם ברחוב 34 והשדרה החמישית ששמה הולך לפניה בעולם כולו. בניין אמפייר סטייט מציע תצפית מרשימה של ניו יורק שהופיעה בכל כך הרבה סרטים לרבות קינג קונג, נדודי שינה בסיאטל ועוד רבים וטובים.

תצפיות נוספת על העיר הנפלאה הזו במרכז רוקפלר רחוב 49-51 בין השדרה החמישית והשישית, ובמגדל החירות בדאונטאון מנהטן, One world Trade Centerשעליו ממוקמת תצפית ומסעדות רומנטיות. בקרוב מאוד תיפתח תצפית גם בהדסון יארד הצפויה להיות הגבוהה ביותר בין התצפיות בניו יורק, כמו כן במתחם תהיה גם רצפה שקופה דרכה תוכלו לראות את אשר מתחתיכם כמו בבניין מהנאקון בנגקוק.